Archiv autora: Svatopluk Ordelt

Mezinárodní turnaj mladších žáků v Zubří!

[převzato z http://www.hczubri.cz/v-zubri-probehl-mezinarodni-turnaj-mladsich-zaku/ ]

Ve dnech 29.11. – 1.12.2013 se v Zubří uskutečnil mezinárodní turnaj mladších žáků v házené „O pohár starosty města“. Vše za účasti dvanácti celků z Čech,Moravy, Slovenska a Maďarska.

Tento tradiční kvalitně obsazený turnaj chlapců ročníku 2001 a mladších měl své 15. pokračování. Vítězem třídenních bojů se stal celek Sokol Centrum Haná. V silné konkurenci se neztratili ani mladí házenkáři HC Zubří. Hráči „A“ týmu přebrali pohár za druhé místo. Medaile za třetí příčku si odvezli chlapci z maďarské Tatabánye. Nepopulární čtvrté místo získal Prešov. Druhý celek HC Zubří, který se skládal z mladších chlapců obsadil po několika vyrovnaných zápasech 11 příčku. Závěr turnaje navštívil starosta města Zubří pan Jiří Randus, který předal ceny zúčastněným týmům a popřál všem hráčům hodně zdaru v jejich sportovním nadšení.

1. SC Haná
2. HC Zubří „A“
3. Tatabánya (hu)
4. Tatran Prešov „A“ (sk)
5. Velká Bystřice
6. Sporta Hlohovec (sk)
7. Újezd u Brna
8. HK Ivančice
9. Velké Meziříčí
10. Tatran Prešov „B“ (sk)
11. HC Zubří „B“
12. Piccard Senec (sk),

Fotky z turnaje: http://skypca.rajce.idnes.cz/Mikulassky_turnaj_Zubri_29.11.-1.12.2013/

Zimní liga 2013/2014

Již 4.ročník zimní ligy mladších žáků, tentokrát mezi družstvy TJ Sokol Centrum Haná, KP Brno, Tatran Stupava a Strojár Malacky, byl letos rozšířen i o družstva starších žáků. Naše družstva mladších i starších žáků se ve všech 4 turnajích výrazně prosadili a dosáhli výrazných úspěchů.

Mladší žáci

Naši mladší žáci v průběhu všech 4 turnajů neztratili ani bod a s přehledem celkově zvítězili. To znamená, že dosáhli 12 vítězství v řadě. Velké pozitivum je, že ve všech utkáních se prosazovali i hráči z lavičky a vítězství byla dosažena bez největších opor, které se šetřili na zápasy starších žáků.

Celkové pořadí:

TJ Sokol Centrum Haná
Tatran Stupava
KP Brno
Strojár Malacky

O úspěch se zasloužili:
Lamplota, Grulich – Flajsar J., Flajsar R., Micka, Pospíšil, Havlík, Ševčík, Knápek, Blaha, Flajsar D., Zlámal, Chytil, Crhonek

Starší žáci

Družstvo starších žáků se turnaj od turnaje zlepšovalo a vrcholem bylo vítězství ve 4tém turnaji v Brně.

Celkové pořadí:

Tatran Stupava
TJ Sokol Centrum Haná
KP Brno
Strojár Malacky

1.turnaj – Kostelec – 1 výhra, 2 prohry – 3.místo
2.turnaj – Malacky – 1 výhra, 1 remíza, 1 prohra (o 1 gól) – 2.místo
3.turnaj – Stupava – 2 výhry, 1 prohra (o 1 gól) – 2. Místo
4.turnaj – Brno – 3 výhry – 1.místo

O úspěch se zasloužili:
Kozubský, Vymazal – Havel, Kastner, Nevrla, Karvay O., Kolář, Karvay D., Flajsar J., Flajsar R., Micka, Pospíšil, Grulich.