Zápasy ml. žáků nadstavbová část

Centrum Haná – Horka 13-8

V zápase, ve kterém jsme se těšili na výhru jsme se bohužel trochu trápili, ale zlepšenou hrou ve 2.poločase jsme nakonec prokázali lepší kvalitu a zaslouženě jsme zvítězili.

Sestava: Lamplota, Ševčík 6, Flajsar 1, Duroň 1, Chytil , Hanták 2, Zlámal Martin , Zlámal Michal 1, Oščádal 1, Kintr, Rajtr, Crhonek 1, Lakomý, Bábek

Centrum Haná – Uničov 17-12

V zápase proti slabšímu soupeři jsme od začátku vedli a rychle jsme si získali dobrý náskok i klid. Oproti minulému týdnu jsme předvedli zlepšený výkon a všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Sestava: Lamplota, Ševčík 6, Flajsar 5, Duroň , Chytil , Hanták 2, Zlámal Martin, Zlámal Michal 2, Crhonek, Kintr 1, Rajtr, Šmíd, Lakomý 1, Bábek

Centrum Haná – Litovel 13-13

Skutečný vrchol celé podzimní sezóny jsme mohli vidět v posledním zápase proti soupeři z Litovle, se kterým jsme před 5 týdny jasně prohráli o 6 gólů. Nicméně soupeře jsme se nezalekli a po nejlepším a nejdramatičtějším zápase soutěže jsme se zaslouženě radovali z remízového bodu.

Celý zápas byl jako na houpačce, v úvodu jsme nestačili na soupeře, který se ujal vedení 3-1 a následně 5-2. To bylo ve 12.minutě zápasu a v tu chvíli jsme zaveleli k obrovskému obratu. Díky výborné a důrazné obraně jsme začali získávat mnoho míčů a dařil se nám přechod do rychlého útoku. Do poločasu jsme otočili skóre na naši stranu a na přestávku jsme odcházeli s vedením 6-5. Výborná hra pokračovala i ve 2. poločase, kdy jsme se vyrovnali i s osobní obranou na Honzu Ševčíka a náskok z 1.poločasu navýšili až na 9-5. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit v této fázi utkání ještě více gólů otřesenému a překvapenému soupeři. Branku jsme nedostali cca 13 minut a to je super vysvědčení pro celou obranu i brankáře. Soupeř se ovšem nevzdával a začal stahovat náš vybojovaný náskok. Bohužel jsme přišli o bojovníka Davida Flajsara, který musel po třetím dvouminutovém trestu předčasně na tribunu. Nicméně celý tým se neskutečně semknul a všichni hráči bojovali jako lvi. Závěr utkání byl infarktový, několik posledních útoků se nám nepodařilo vstřelit branku a když soupeř minutu před koncem získal po nechytatelné dělovce jednogólový náskok, nevypadalo to dobře. Tým se ovšem nesložil a v poslední vteřině se podařilo Honzovi Ševčíkovi vyrovnat a zajistit zaslouženou remízu.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za skvělý výkon a za neskutečnou bojovnost během celého utkání. Bylo skvělé, jak se všichni hráči dokázali obětovat pro tým a pro týmový výsledek.

Sestava: Lamplota, Nerad, Ševčík 4, Flajsar 2, Duroň , Hanták 2, Crhonek 1, Zlámal Michal 2, Oščádal, Kintr, Rajtr, Šmíd, Lakomý 2, Bábek

One thought on “Zápasy ml. žáků nadstavbová část”

1. Gratuluju k výsledkům, zvlášť v posledním zápase. Všichni kluci, včetně trenérů si zasloužíte obrovskou pochvalu!