Žákovská liga – 2.kolo

K druhému kolu nejvyšší soutěže starších žáků zamířilo družstvo Centra Haná do Lovosic vlakem již v sobotu 23.1.2016. asics gel lyte 5 mujer rojas Cesta proběhla celkem bez problémů, jen v Praze byla sněhová kalamita (3 cm, u Muzea 4), tudíž jsme na pražské hlavní nádraží dorazili s více jak hodinovým zpožděním. Následoval zrychlený přesun na Masarykovo nádraží a zdlouhavá jízda osobákem (rychlík nám ujel) do Lovosic. DSC07735 DSC07733 V Lovosicích na nás organizátoři turnaje velmi ochotně počkali s večeří a obrovské vepřové řízky s bramborem do chlapců napadaly jako Němci do krytu. Mochilas Kanken Baratas První pobyt v historii našeho klubu pod horou Lovoš pokračoval ubytováním nedaleko sportovní haly. adidas superstar Následovala taktická porada celého týmu a ve 22:00 večerka. V neděli 24.1.2016 na nás v hale Chemik mimo domácích Lovců ještě čekala družstva Strakonic, Nového Jičína a Mělníku. TJ Sokol Centrum Haná – ČZ HBC Strakonice 1921 23 : 17 (13:7) Z kvarteta soupeřů jediný, s kterým jsme se již párkrát střetli.

• Nike Air Max 90 Donna
  • Kluci vzorně plnili pokyny trenérů a hráli co potřebovali. Od sedmé minuty si postupně vypracovali šestibrankový náskok, který v poklidu udržovali až do závěrečného hvizdu. DSC_8871 DSC_8512 DSC_8461 DSC_8420 TJ Sokol Centrum Haná – HK Lovosice „A“ 26 : 16 (13:6) Dalo se čekat, že duel s domácími bude nejnáročnější. new balance 574 online sale Zápas byl ale vyrovnaný jen do 11.minuty a stavu 6:6. Pak Poli zavřel bránu a díky důrazné obraně celé šestky a rychlým protiútokům jsme zbytek poločasu vyhráli 7:0 !!! V polovině druhé půle to již bylo o 10 branek a s takovým rozdílem i zápas skončil. chaussures pas cher nike Marně se domácí snažili něco změnit. nike air max 90 pas cher Nepomohla ani osobní obrana na všechny naše spojky. new balance 530 homme prix Parádní výkon celého týmu. DSC_8871 DSC_9079 DSC_9009 DSC_8457 TJ Sokol Centrum Haná – TJ Nový Jičín 27 : 18 (14:7) TJ Sokol Centrum Haná – Házená Mělník 31 : 16 (14:11) Oba zápasy měli naši hráči pod kontrolou již od začátku. Menší problém nastal jen v posledním utkání s Mělníkem, kdy jsme hráli již bez zraněného Micana a Pospu a soupeř ke konci první půle srovnal na 11:11. kanken O přestávce na střídačce malinko zahřmělo a druhý poločas vypadal úplně jinak. DSC_9586 DSC_9098 DSC_9033 DSC_9528 Sestava a branky: Grulich, Lamplota – Flajsar J. 34, Flajsar R. 23, Knápek 12, Pospíšil 11, Micka 10, Havlík 10, Duroň 4, Ševčík 3. Trenéři: Radek Flajsar a Leoš Havlík Celý tým předvedl skvělý výkon a jistě zanechal v Lovosicích dobrý dojem. Díky přístupu, nasazení, zdravému sebevědomí a hlavně plnění taktických pokynů získali naši mladí házenkáři dalších 8 bodů a v tabulce ligy jim patří průběžné první místo. Pořadatelům patří uznání za bezproblémový průběh turnaje a kvalitní zázemí. Cesta zpět již proběhla dle plánu a večer ve 22:00 hod jsme dorazili na rodnou Hanou. DSC07751 Třetí kolo Žákovské ligy hrajeme o víkendu 20.-21.2.2016 ve Velké Bystřici. Všichni naši příznivci tak mají jedinečnou příležitost, vidět naše kluky v akci a hlavně je podpořit.

• NIKE AIR ZOOM VOMERO 12
  • Los nám pro třetí kolo přiřadil za soupeře STM Olomouc, Sokol Nové Veselí, Slavii Napajedla a samozřejmě domácí SK Velkou Bystřici.