Archiv autora: admin

Turnaj ml. žáků „B“ v Hranicích

11. 11. 2017 se družstvo ml. žáků „B“ zúčastnilo turnaje v Hranicích. Na tomto turnaji jsme sehráli 3 utkání:

Cement Hranice – Sokol Centrum Haná          19 : 11
Sokol Centrum Haná – TJ Slovan Modra         15 : 11
Tatran Bohunice – TJ Sokol Centrum Haná     25 : 12

Pořadí v turnaji:

 1. Bohunice
 2. Hranice
 3. Modra
 4. TJ Sokol Centrum Haná

O pořadí rozhodovala mini tabulka mezi družstvy na 2 – 4 místě, protože všechny družstva měly stejný počet bodů i vzájemné utkání. S výkony hráčů jsme spokojeni, je nutné si uvědomit, že u soupeřů hráli většinou hráči ročníku 2005. Kluci bojovali a maximálně se snažili. Je vidět, že se zlepšují a tyto náročné turnaje jim jen prospějí.

Videa z utkání jsou k dispozici zde:

https://youtu.be/cb15hw2lX-o

https://youtu.be/9W_l7AxTHW8

https://youtu.be/fnjz01LuId4

 

Turnaj o pohár MUDr. Pavla Holíka

V sobotu 4. 11. 2017 jsme uspořádali Turnaj o pohár MUDr. Pavla Holíka pro kategorii mladších žáků. Za Centrum Haná se tohoto turnaje zúčastnilo družstvo mladších žáků „B“ v sestavě:

Schönfeld, Vejlupek – Letocha, Erben, Melka, Hampl, Provaz, Čoček, Zatloukal, Čevora, Faltýnek, Juráš, Švančar, Tomeček, Motyka, Kristek.

Účastníci turnaje:

 • TJ Sokol Centrum Haná „B“
 • TJ Sokol Kostelec na Hané – HK
 • TJ Sokol Senice na Hané
 • SK Žeravice
 • DHK Litovel
 • DHK Zora Olomouc „B“

Na turnaji si zahráli všichni dostupní hráči mladších žáků „B“ a všichni zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost. Ještě nikdy neodehráli tolik utkání v jednom dni a proto panuje spokojenost i s výsledkem, jelikož jsme se umístili na 3. místě v celkové tabulce.

Závěrečná tabulka:

 1. SK Žeravice
 2. DHK Litovel
 3. TJ Sokol Centrum Haná
 4. TJ Sokol Kostelec na Hané – HK
 5. TJ Sokol Senice na Hané
 6. DHK Zora Olomouc „B“

Videa z utkání jsou k dispozici zde:

https://youtu.be/RARTzw7tAZo

https://youtu.be/FTieSF3Viws

https://youtu.be/5-CIZOhJ8wI

Centrum Haná – Sokol Senice n/H 12:19

Sestava: Schönfeld  A. – Letocha R. 3/0, Erben M., Hampl J. 5/0, Provaz P., Čoček A., Zatloukal M., Jurík M. 2/1, Čevora T. 1/0, Faltýnek J. 1/0, Juráš D., Švančar O.

Poslední mistrovské utkání podzimní části soutěže jsme sehráli v domácím prostředí v Kostelci na Hané. Bohužel se opět nepodařilo vyhrát. Naším hlavním problémem je obrovské množství technických chyb. Jen v tomto utkání jsme jich nasbírali 25, z toho 17 špatných přihrávek.

Videozáznam z utkání je k dispozici zde: https://youtu.be/NEws2msqRkM

TJ Sokol Centrum Haná „B“- DHK Litovel 12:17 (8:8)

Sestava: Schönfeld A. – Letocha R. 2/1, Erben M., Melka M., Hampl J. 4/0, Provaz P., Čoček A., Zatloukal M. 1/0, Jurík M. 4/0, Čevora T., Faltýnek J. 1/0, Juráš D., Švančar O.

Další utkání jsme odehráli v domácím prostředí proti DHK Litovel. Toto družstvo hraje mimo soutěž, protože má v kádru st. žačky. Přesto jsme odehráli velmi dobré utkání o čemž svědčí výsledek poločasu. Hráli všichni nominovaní hráči a všichni bojovali. A to se cení. Video záznam utkání je k dispozici zde:

https://youtu.be/Hsy7wkI52Vw

MU mladší žáci „B“

TJ Cement Hranice – TJ Sokol Centrum Haná „B“  18:14 (11:8)

Sestava: Schönfeld A. – Letocha R. 3/0, Melka M., Hampl J. 9/1, Provaz P., Zatloukal M., Jurík M. 2/0, Juráš D., Švančar O..


K dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli do Hranic. I přes prohru jsme s výkonem všech hráčů spokojeni. Přestože se prohrávalo, všichni se maximálně snažili a bojovali.

Videozáznam utkání je k dispozici na adrese:

https://youtu.be/ZX9UHDaTyPY